Главная Новости

Німецький шпіц (Вольфшпіц

Опубликовано: 17.11.2016

Існує 5 різновидів німецьких шпіців: вольфшпіц (кеесхонд), величавый шпіц, середній шпіц, малий шпіц і карликовий шпіц (померанський). Всі вони об'єднані під одним номером класифікації FCI, і відрізняються лише розмірами і забарвленнями.

Внутри себя на батьківщині, у Німеччині, карликовий шпіц удобно не користувався популярністю, зате в Америці й Англії ця порода знайшла величезну кількість прихильників, смотрите на сайте Німецький шпіц (Вольфшпіц, кеесхонд).

Померанський шпіц - це малогабаритна й дуже активна кімнатна собака, идентична на м'яку іграшку. Ця маленька пухнаста грудочка, надзвичайно самовпевнена і зухвала, вона знає собі ціну, але ніколи не забіякувата.

Карликовий шпіц тямущий і розумний, він просто навчається і швидко до всього звикає. Він безмежно відданий господареві, завжди люб'язний і чуйний.

Це надійний компаньйон, який помандрує за своїм господарем хоч на край землі! Помаранець має потребу в дуже тісному контакті зі своїм "ватажком" і тому повинен багато часу проводити з близькими йому людьми.

Незважаючи на те, що померанський шпіц - винятково кімнатний собака, він повинен виховуватися за тими ж правилам і командами, що і будь-яка інша порода.

Ця собака ідеальна для виставок і шоу-показів. Розкішна шерсть помаранця нікого не залишить байдужим, а яскраве забарвлення і симпатична мордашка змусить вас остаточно закохатися в цю породу.

Пухната шерсть миниатюрного шпіца вимагає щоденного розчісування. Потрібно приділити особливу увагу довгій прямій шерсті на хвості й грудях. Якщо часто не приводити шерсть шпіца в порядок, вона може скататися і собака втратить вигляд.

Під час линяння шерсть потрібно вичісувати більш ретельно пуходеркою або спеціальним гребінцем.


Ультразвуковая сварка
Износостойкость конструкционных материалов и деталей машин
Точечная и роликовая электросварка легированных сталей и сплавов
Справочная книга сварщика
Технология электрической сварки плавлением
Сварочные материалы
Сварка взрывом в металлургии

rss