Зварювальні матеріали






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Зварювальні матеріали

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 91 92 93 94 95 96 97... 227 228 229
 

ність або розпиленням розплаву газовим струменем). При сухому способі грануляції забезпечується одержання у флюсі, а отже і в металі шва, знач­но меншого вмісту водню, ніж при мокрому.
Процес виготовлення флюсів у газополуменевих печах неперервний. Піч опалюється природним або коксовим газом. Схематичне зображення печі наведено на рис. 4.4 [12].
Рис. 4.4. Газополуменева флюсоплавильна піч
Газ та повітря подаються каналами 3 та ¥ в камеру пальника печі 2, де вони змішуються. Повітря спочатку проходить крізь регенератор, в якому нагрівається теплом насадки, що підвищує температуру полум'я. Піч має два пальника. Кожні півгодини автоматично змінюється напрям руху паль­ного та димових газів, що підвищує ефективність роботи печі. Піч має за­вантажувальне вікно 1 для завантаження печі та зливний отвір 5 для ви­ливання флюсу. Стіни та стелю печі звичайно виготовлюють із динасу та хромомагнезиту.
В полуменевому просторі печі підтримується температура 1450 ± 20 °С та відновлювальна газова атмосфера. Полум'я повинне сте­литися по всій поверхні шихти та флюсомасі. Фізико-хімічні процеси при плавлені флюсу умовно поділяють на три стадії:
93
rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 91 92 93 94 95 96 97... 227 228 229

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Новые материалы
Твердые сплавы
Цементация стали
Зварювальні матеріали
Контактная сварка
Термическая обработка в машиностроении: Справочник
Металлургия черных металлов

rss
Карта