Зварювальні матеріали






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Зварювальні матеріали

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 84 85 86 87 88 89 90... 227 228 229
 

ця практика дотепер не одержала широкого поширення серед розробників флюсів.
Класифікація флюсів за хімічним складом. Залежно від хімічного складу шлакової основи зварювальні флюси поділяють на три групи: ок­сидні, сольові та солеоксидні.
Оксидні флюси переважно складаються з оксидів металів і можуть містити до 10 % фтористих з'єднань. їх переважно використовують для зварювання вуглецевих та низьколегованих сталей.
Флюси сольової групи утримують фтористі та хлористі солі металів, а також інші безкисневі хімічні сполуки. їх застосовують для зварювання активних металів, таких як алюміній, титан та ін., а також в електрошла­ковій технології.
Флюси солеоксидної групи містять фториди та оксиди металів. Ця група флюсів найбільш відповідає вимогам при зварюванні та наплавлен­ні середньо- та високолегованих сталей і сплавів.
Оксидні флюси побудовані переважно на базі шлакової системи МпО-БіОг, хоча є оксидні флюси на базі інших шлакових систем. Най­більш поширений розподіл флюсів за вмістом в них оксидів кремнію та мангану такий:
за вмістом кремнезему - безкремнієвий (кількість БіОг у вигляді до­мішки до 5%), низькокремнієвий (6.. .35 % БіОг) та висококремнієвий (більше 35 % Si02);
за вмістом мангану - безмангановий (кількість МпО у вигляді доміш­ки до 1 %), низькомангановий (до 10 % МпО), середньомангановий (15.. .30 % МпО) та високомангановий (більше 30 % МпО).
За хімічним складом, відповідно до документа Міжнародного інсти­туту зварювання (International Institute of Welding - IIW) [26], зварювальні флюси розподілені на шість груп, а згідно з класифікацією ISO [2] пропо­нується п'ять типів флюсів (табл. 4.1).
86
rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 84 85 86 87 88 89 90... 227 228 229

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Новые материалы
Твердые сплавы
Цементация стали
Зварювальні матеріали
Контактная сварка
Термическая обработка в машиностроении: Справочник
Металлургия черных металлов

rss
Карта