Зварювальні матеріали






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Зварювальні матеріали

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 83 84 85 86 87 88 89... 227 228 229
 

керамічних флюсів виготовляють без в'яжучої речовини (рідке скло) за рахунок спікання шихти.
Такі флюси застосовують переважно при наплавленні, оскільки вони дозволяють легувати наплавлений метал у широких межах концентрацій. Для цього у флюси вводять металеві порошки та феросплави.
"Плавлений зварювальний флюс - флюс, який одержують сплавлен­ням його складових частин та подальшою грануляцією після кристалізації або безпосередньо із розплаву" (ДСТУ 3761.3-98). Компоненти шихти флюсів розплавляють в електричних або полуменевих печах з наступною грануляцією розплаву мокрим способом у воді, сухим подрібненням за­стиглого шлаку або розпиленням рідкого струменю розплаву повітряним потоком.
Плавлено-керамічні флюси в якості основи порошкової шихти містять плавлені флюси. Виготовлення флюсів іде за технологією виробництва керамічних флюсів. Сумісне використання обох методів дозволяє підви­щити зварювально-технологічні властивості флюсу [23].
За призначенням розрізняють флюси загального призначення та спе­ціальні. Флюси загального призначення використовують для механізова­ного дугового зварювання та наплавлення вуглецевих і низьколегованих сталей аналогічним за хімічним складом дротом; спеціальні флюси - для окремих видів зварювання (наплавлення), наприклад, електрошлакового або зварювання високолегованих сталей.
За традицією у вітчизняній практиці марка флюсу вказує наймену­вання розробника і його порядковий номер. Так, флюси, розроблені ІЕЗ ім. Є.О. Патона HAH України, мають позначення літерами "АН" (АН-348А, АН-20; АН-22 та ін.), що означає - "Академія Наук". Флюси, запропоновані НВО "ЦНИИТмаш", мають позначення літерами "ФЦ" -"флюс ЦНИИТмаш" і т. п. Поряд з цим були спроби ввести індекси, які у певній мірі характеризують склад флюсу, наприклад, ОФ-6 і ОФ-10 (ос­новний флюс), КФ-16 (кислий флюс), НФ-17 (нейтральний флюс). Однак
85
rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 83 84 85 86 87 88 89... 227 228 229

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Новые материалы
Твердые сплавы
Цементация стали
Зварювальні матеріали
Контактная сварка
Термическая обработка в машиностроении: Справочник
Металлургия черных металлов

rss
Карта