Зварювальні матеріали






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Зварювальні матеріали

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 79 80 81 82 83 84 85... 227 228 229
 

При зварюванні порошковим дротом в нижньому положенні забезпе­чується підвищення продуктивності на ЗО...40 %, а при зварюванні у вер­тикальному або стельовому положеннях продуктивність збільшується в два та більше рази порівняно з механізованим і ручним дуговим зварю­ванням [1, 10, 21].
Однак зростання продуктивності процесу зварювання - не головна причина використання порошкового дроту. Дуже важливим є те, що по­ліпшується якість зварювання. Покращуються умови формування шва, зменшується ризик виникнення тріщин в конструкціях, які працюють тривалий час при динамічному навантаженні, особливо при низьких тем­пературах [16]. Це досягається за рахунок того, що порошковий зварю­вальний дріт забезпечує досить низький рівень водню в наплавленому ме­талі. Забезпечення вмісту водню не більше 5 см3/100 г не є проблемою для більшості металонаповнених та основних порошкових дротів у всьо­му діапазоні режимів зварювання [10].
Найбільший вміст водню мають рутилові порошкові дроти, що виго­товляються методом волочіння. Для цих дротів необхідно ретельно до­тримуватися рекомендованих умов зберігання та режимів зварювання. В противному випадку не забезпечується вміст водню в наплавленому ме­талі менше 5 см3/100 г. У зв'язку з цим в останні роки надають перевагу дроту, що виготовляється комбінованим способом прокатування-волочіння. На поверхні такого дроту залишається дуже тонкий шар воло­чильного мастила, що забезпечує досить низький вміст водню в наплав­леному металі та добрі умови подавання дроту в зону зварювання по гнуч­ким шлангам [16].
Середній термін зберігання порошкових дротів у рекомендованих умовах без погіршення їх металургійних і технологічних характеристик обмежується двома роками [1]. Однак дослідження показують, що цей показник на практиці значно вищий [10].
До особливостей практичного використання порошкових дротів треба
81
rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 79 80 81 82 83 84 85... 227 228 229

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Новые материалы
Твердые сплавы
Цементация стали
Зварювальні матеріали
Контактная сварка
Термическая обработка в машиностроении: Справочник
Металлургия черных металлов

rss
Карта