Зварювальні матеріали






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Зварювальні матеріали

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 76 77 78 79 80 81 82... 227 228 229
 

су, обов'язково додають активні речовини, які здатні зв'язувати водень в утворення НБ, а азот - у міцні нітриди. Аналогічним чином виготовляють порошкові дроти для наплавлення в захисних газах. В наповнювач само-захисних порошкових дротів, для яких не потрібне додаткове захисне се­редовище у вигляді флюсу або газу, крім легуючих компонентів додають також газо- та шлакоутворюючі речовини, розкиснювачі й елементи, що мають велику спорідненість з азотом. Визначною рисою самозахисних порошкових дротів є те, що відсутність пор і добре формування наплав­леного металу при заданому струмі, як правило, можна забезпечити лише у певному діапазоні напруги. Для більшості самозахисних порошкових дротів ці діапазони мають досить вузькі межі, тому, щоб забезпечити якіс­не наплавлення, необхідно ретельно стежити за дотриманням режимів.
В теперішній час найбільше поширення одержали порошкові дроти для зварювання у вуглекислому газі й самозахисні порошкові дроти [1, 10].
Важливою характеристикою порошкових дротів, від якої залежить можливий ступінь легування наплавленого металу, є коефіцієнт запов­нення - відношення маси шихти наповнювача до маси дроту. Максималь­не значення коефіцієнта заповнення (КЗ) порошкових дротів не переви­щує 45 %. Досягти його можливо тільки при використанні в шихті порош­кових дротів чистих металів або феросплавів, що містять карбіди, які ма­ють велику щільність. Мінеральні компоненти з відносно невисокою щільністю не дозволяють одержати великі показники коефіцієнта запов­нення. У більшості порошкових дротів, які на сьогодні виробляються, ко­ефіцієнт заповнення складає 25.. .35 %. Якщо за умовами легування необ­хідний великий коефіцієнт заповнення, то для виготовлення порошкового дроту використовують більш тонку стрічку та збільшують діаметр дроту.
Технологічні особливості зварювання порошковим дротом пов'язані з його будовою, яка впливає на характер перенесення електродного металу (рис. 3.4).
78
rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 76 77 78 79 80 81 82... 227 228 229

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Новые материалы
Твердые сплавы
Цементация стали
Зварювальні матеріали
Контактная сварка
Термическая обработка в машиностроении: Справочник
Металлургия черных металлов

rss
Карта