Зварювальні матеріали






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Зварювальні матеріали

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 159 160 161 162 163 164 165... 227 228 229
 

ріння вуглеводневих газів з навколишнім середовищем підвищується ко­ефіцієнт витрат окиснювача за рахунок кисню атмосфери, що супрово­джується додатковим виділенням тепла.
Взагалі, однокомпонентні плазмоутворюючі середовища недоцільно використовувати в промисловості.
Так, аргон має погані енергетичні характеристики, низьку напруже­ність поля та малу теплопровідність, через що його застосування як само­стійного плазмоутворюючого газу є недоцільним. Значно кращі енергети­чні характеристики гелію, однак висока вартість та дефіцитність гелію не дозволяють використовувати його в промисловості. Високі енергетичні характеристики, теплоємність та теплопровідність має азот, але він акти­вно взаємодіє з металом та електродом плазмового пальника. Кисень за енергетичними властивостями близький до азоту, але стійкість катода в кисневому середовищі вкрай низька. Водень має добрі енергетичні харак­теристики: напруженість електромагнітного поля у водневій дузі в два-три рази вища, ніж в аргоновій; теплопровідність водню значно вища, ніж в інших газів. Але як самостійне плазмоутворююче середовище водень не знайшов застосування через низьку стабільність горіння дуги та низьку стійкість сопла плазмотрона.
У промисловості звичайно використовують багатокомпонентні плаз­моутворюючі середовища, такі, як аргон + водень, азот + водень, вуглеки­слий газ, повітря, вода, аміак та ін. Суміш газів дозволяє найбільш ефек­тивно використовувати найкращі властивості вхідних компонентів у ши­рокому температурному інтервалі.
Наприклад, одним із визначених чинників плазмового струменя є те­плопровідність. Для суміші дисоційованих й іонізованих газів дотриму­ється (з точністю до 15 %) співвідношення для ефективного коефіцієнта теплопровідності:
161
rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 159 160 161 162 163 164 165... 227 228 229

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Новые материалы
Твердые сплавы
Цементация стали
Зварювальні матеріали
Контактная сварка
Термическая обработка в машиностроении: Справочник
Металлургия черных металлов

rss
Карта