Зварювальні матеріали






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Зварювальні матеріали

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 126 127 128 129 130 131 132... 227 228 229
 

різновидів, які можна розділити на дві основні групи: зварювання плав­ким і неплавким електродами.
Крім захисних газів під час зварювання широко застосовують горючі гази. Газове полум'я - одне з найстаріших джерел енергії. Але зварюва­льний газовий пальник з'явився відносно недавно, на початку XX сторіч­чя. В якості горючих газів найчастіше виступають вуглеводні (ацетилен, бутан, пропан та ін.). Окиснювачем є кисень, інколи повітря.
Незважаючи на досить низьку теплову потужність газового полум'я та його відносно низькі захисні можливості, це джерело енергії має висо­ку ефективність в процесах термообробки, паяння, газового різання та ін.
Для більш ефективного використання захисних та горючих газів тре­ба добре знати їхні властивості.
5.1. Захисні гази, їх властивості та способи одержання
Захисні гази використовують для з'єднання зварюванням широкого спектра конструкційних матеріалів, у тому числі вуглецевих, низько-, се-редньо- та високолегованих сталей, алюмінію, титану, міді та їх сплавів, а також для інших хімічно активних та тугоплавких матеріалів.
Вибір типу захисного газу залежить в першу чергу від його окисної здатності, фізичних властивостей (табл. 5.1) [20] та хімічної активності основного металу. Важливе значення мають технологічні властивості за­хисного середовища, а також його вартість та санітарно-гігієнічні умови використання.
5.1.1. Інертні гази
При зварюванні в інертних газах, якщо забезпечена повна ізоляція розплавленого металу від повітря, хімічні реакції між металом і навколиш­нім середовищем зводяться до мінімуму. Інтенсивність протікання реак­цій у цьому випадку визначається ступенем чистоти газу.
128
rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 126 127 128 129 130 131 132... 227 228 229

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Новые материалы
Твердые сплавы
Цементация стали
Зварювальні матеріали
Контактная сварка
Термическая обработка в машиностроении: Справочник
Металлургия черных металлов

rss
Карта