Зварювальні матеріали






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Зварювальні матеріали

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 122 123 124 125 126 127 128... 227 228 229
 

звичайно виконують на внутрішніх поверхнях корпусних сталей, трубо­проводів та іншого устаткування зі сталей перлітно-феритного класу, що мають досить високу міцність, у тому числі й при підвищених температу­рах (аж до 540 °С), але низьку корозійну стійкість.
У практиці вітчизняного та закордонного досвіду нанесення корозій­ностійких покриттів наплавленням під флюсом здійснюють дротовим або стрічковим електродом зі сталей аустенітного класу з регламентованим вмістом феритної фази. Для забезпечення достатньої тріщиностійкості при кристалізації наплавленого металу в закордонній практиці звичайно вважається необхідним мати у його вихідній структурі не менше 4...5 % феритної фази. Це відповідно визначає верхній рівень останньої в дроті або стрічці (12... 15%). У вітчизняній промисловості переважно застосо­вують дротові та стрічкові електроди з умістом феритної складової 5... 8 %, що забезпечує її кількість в наплавленому шарі відповідно 2... 5%.
Підвищений вміст фериту в закордонних стрічкових і дротових елект­родах пояснюється тією обставиною, що їх використовують у сполученні з більш активними флюсами (Аф > 0,4) порівняно з вітчизняними (Аф < 0,1).
Для корозійностійкого наплавлення дротовим електродом практично придатний будь-який склад флюсу для зварювання аустенітно-феритних хромонікелевих сталей (ОФ-6, АН-26, ФЦ-17 та ін.). Однак використання дротового електрода при наплавленні корозійностійких покрить мало­продуктивне, бо забезпечує велику глибину проплавлення основного ме­талу порівняно зі стрічковим. Тому нижче наведено характеристики і склади флюсів, які використовують при наплавленні корозійностійких покриттів стрічковим електродом.
Серед названої групи флюсів найбільш широко представлені флюси, побудовані на базі шлакової системи СаО-СаТ2-А12Оз-8і02 (ФЦ-18, АН-70, АН-72 і АН-90), з різним співвідношенням основних компонентів системи та додаванням інших оксидів і солей з метою одержання особли­вих металургійних або зварювально-технологічних характеристик 124
rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 122 123 124 125 126 127 128... 227 228 229

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Новые материалы
Твердые сплавы
Цементация стали
Зварювальні матеріали
Контактная сварка
Термическая обработка в машиностроении: Справочник
Металлургия черных металлов

rss
Карта