Зносостійкість сплавів, відновлення та зміцнення деталей машин

  • warning: fopen(/home/zpuainfo/public_html/svarka/svarka-lib.com/myprint/title/277.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /var/www/svarka/data/www/svarka-lib.com/themes/eugens-web-6/node.tpl.php on line 82.
  • warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/www/svarka/data/www/svarka-lib.com/themes/eugens-web-6/node.tpl.php on line 83.
  • warning: file_put_contents(/home/zpuainfo/public_html/svarka/svarka-lib.com/myprint/title/277.txt) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /var/www/svarka/data/www/svarka-lib.com/themes/eugens-web-6/node.tpl.php on line 85.
Зносостійкість сплавів, відновлення та зміцнення деталей машин: Навчальний посібник. - Запоріжжя: Мотор Січ, 2006 - 420 с.

Зносостійкість сплавів, відновлення та зміцнення деталей машин: Навчальний посібник. - Запоріжжя: Мотор Січ, 2006 - 420 с.

Книга написана згідно з навчальними планами спеціальностей: 8.092301 «Технологія та устаткування зварювання» і 8.092303 «Технологія та устаткування відновлення та підвищення зносостійкості машин і конструкцій», які затверджені Міністерством освіти України у 1998 р.
Книга охоплює зміст професійно-зорієнтованнх навчальних дисциплін для спеціалістів кваліфікаційного рівня «бакалавр», «спеціаліст», «магістр».
Навчальний посібник написаний колективом кафедри «Обладнання га технологія зварювальною виробництва» за матеріалами навчальних занять, які вони ведуть в ЗНТУ, використовуючи як літературні лані, так і результати власних наукових досліджень, виконаних за завданнями підприємств в планах роботи двох галузевих лабораторій, колишнього Мінчермета СРСР «Підвищення зносостійкості деталей обладнання вогнетривких підприємств» і колишнього Міністерства целюлозно-паперової промисловості СРСР «Підвищення зносостійкості і терміну служби деталей паперового виробництва», функціонуючих в складі кафедри ОТЗВ з 1970 р., а також співробітниками кафедри «Машини і технологія ливарного виробництва» ЗНТУ та кафедри «Обладнання та технологія зварювального виробництва» Приазовського державного технічного університету.
Книга призначена для студентів, магістрів, аспірантів та докторантів зварювальних спеціальностей. Вона може бути корисною для фахівців промислових підприємств і наукових закладів. які працюють у галузі зварювання, наплавлення, відновлення та підвищення зносостійкості та терміну служби машин.

Листать книгу
Листать
Страницы: 1 2 3 4 5... 418 419 420 421 422Скачать книгуРазмер
К сожалению, книга еще не загружена на сайт, это будет сделано очень скоро, зайдите пожалуйста через некоторое время.Приобрести книгу
По вопросу приобретения данной книги обращайтесь на .


rss
Карта