Інженерія поверхні: Підручник






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Інженерія поверхні: Підручник

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 74 75 76 77 78 79 80... 545 546 547
 

близькі до примежового шару, а також розміри і характеристики "сліду" частинки 5.

У четверту групу входять процеси, які безпосередньо пов'язані з явищами, що відбуваються на поверхні і всередині частинок матеріалу (адсорбція-десорбція газів на поверхні гранул, випаровування, сублімація, термоелектронна емісія та ін.).

"Внутрішніми" об'єктами цієї групи є структура і агрегатний стан частинки матеріалу в потоці, наявність і характер екзо- та ендотермічних реакцій в об'ємі гранули, питання виділення і розчинення газів у матеріалі, а також процеси перемішування матеріалу в частинці (рис. 3.19, 2).

Аналіз структури високотемпературного потоку, наведений вище, показує, що однією з характерних особливостей течії є її неоднорідність у радіальному та осьовому напрямках. Це приводить до того, що стан частинок дисперсної фази також буде неоднорідним в осьовому і радіальному напрямках. Крім того, це буде причиною появи частинок, які знаходяться в складному агрегатному стані.

Теоретично в потоці можуть бути частинки, які знаходяться у твердому, пластичному, розплавленому і киплячому станах. Одночасна наявність частинок у всіх вказаних станах зумовлена різними причинами. Тверді і пластифіковані частинки з'являються, через те що вони не були розплавлені та внаслідок вторинного затвердіння.

Частинки, які не потрапили у високотемпературне ядро потоку або перетнули його за дуже малий час, залишаються нероз-плавленими. Імовірність цього буде завжди більша, ніж нуль, тому що навіть при правильно вибраних режимах нанесення покриття завжди існуватиме неоднорідність частинок матеріалу за швидкістю, несиметричність і неоднорідність процесів змішування газодисперсного холодного потоку з несучим потоком.

Імовірність появи і частка нерозплавлених частинок зростає при розширенні фракційного складу матеріалу, який напилюється. Вторинно затверділі частинки з'являються при віддаленні від зрізу сопла. На периферії потоку імовірність їх появи вища, ніж на осі.

Поява первинно нерозплавлених і вторинно затверділих частинок може бути пов'язана з їх міграцією з осьової зони на периферію потоку внаслідок його турбулентності.

Частина матеріалу, яка потрапляє в приосьову зону потоку, інтенсивно обробляється. При цьому деякі гранули, залишаючись протягом всього часу життя в цій області, досягають плавлення,

rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 74 75 76 77 78 79 80... 545 546 547

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Металлургия дуговой сварки: Процессы в дуге и плавление электродов
Металлургия дуговой сварки: Взаимодействие металла с газами
Дефекты сварных швов
Інженерія поверхні: Підручник
Соединение металлов в твердой фазе
Холодная сварка труб
Высокочастотная сварка металлов

rss
Карта