Інженерія поверхні: Підручник






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Інженерія поверхні: Підручник

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 409 410 411 412 413 414 415... 545 546 547
 

При шліфуванні деталей із чавуну і кольорових сплавів застосовують чорний карбід кремнію марок 53С і 54С. Застосування електрокорунду на операціях обдирного і чистового шліфування наплавлених поверхонь зумовлено його високою крихкістю і схильністю до самозагострювання з утворенням нових гострих різальних крайок.

Значно виша різальна здатність і стійкість інструмента при обробці зносостійких покрить досягається при електросшшзному шліфуванні кругами на струмопровідиих металевих зв'язуючих. Так, при електроалмазному шліфуванні покриття кругами 100 % середня об'ємна здатність до різання становить 6,8 мм3/с, а при обробці абразивними кругами — 1,9 мм3/с.

Для шліфування покриттів, отриманих електроконтактним припіканням порошків ПЖ-4, ПЖ-5, рекомендується застосовувати круги з титанистого електрокорунду на керамічному зв'язуючому зернистістю 16—40.

При відновленні деталей гірничошахтного і металургійного устаткування, шо швидко зношується, товщина наплавленого шару досягає 10 мм і більше. Для обробки таких поверхонь ефективне обдирне шліфування на спеціальних верстатах з регульованою силою притиску круга до деталі.

Основною вимогою до процесу обдирного шліфування є досягнення найбільшої швидкості знімання металу при мінімальному зношуванні інструмента. Для цих цілей використовують грубозернисті круги з нормального чи цирконієвого електрокорунду на бакелітовому зв'язуючому, міцність кругів на якому дає змогу працювати із силою притиску круга до деталі до 10 кН.

Для обробки внутрішніх циліндричних наплавлених поверхонь часто використовують хонінгування. Нові хонінгувальні бруски певний час припрацьовують на бракованих деталях. Для прискорення процесу припрацьовування застосовують абразивний порошок, змішаний із солідолом. Зернистість порошку має бути на один-два номери більша, ніж зернистість брусків. Припрацьовування роблять на робочих режимах хонінгування, але без подачі мастильно-охолодної рідини (ЗОР) припиняють, коли площа контакту брусків з оброблюваною поверхнею досягне 65-75 %.

Як ЗОР при хонінгуванні на ремонтних підприємствах найчастіше використовують суміш гасу з машинним мастилом, але ця суміш вогненебезпечна і токсична, тому рекомендується використовувати мастильну рідину (температура спалаху не менша, ніж 94 °С). При обробці чавунних деталей ЗОР і гасо-мастильна

rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 409 410 411 412 413 414 415... 545 546 547

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Металлургия дуговой сварки: Процессы в дуге и плавление электродов
Металлургия дуговой сварки: Взаимодействие металла с газами
Дефекты сварных швов
Інженерія поверхні: Підручник
Соединение металлов в твердой фазе
Холодная сварка труб
Высокочастотная сварка металлов

rss
Карта