Інженерія поверхні: Підручник






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Інженерія поверхні: Підручник

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 408 409 410 411 412 413 414... 545 546 547
 

ханічні властивості наплавленого шару (міцність, твердість і ін.) найчастіше значно вищі, ніж у матеріалі самої деталі. Товщина покриття, яке наносять, набагато більша за величину зношування. Так, для компенсації зношування 0,2—0,5 мм наплавляють шар до 1,0—1,2 мм. Ці фактори істотно впливають на технологію і трудомісткість обробки різанням наплавлених на деталі шарів.

Для правильного вибору товщини наплавленого шару треба враховувати припуски на механічну обробку.

Припуск — шар матеріалу, що видаляється з поверхні заготовки з метою досягнення заданих властивостей поверхні, що обробляється.

Проміжний припуск — припуск, що видаляється при виконанні одного технологічного переходу.

Допуск припуску — різниця між найбільшим і найменшим значеннями розміру припуску. Допуск необхідно враховувати при визначенні припуску, тому шо одержання заготовки точно встановлених розмірів неможливе. Припуск на обробку і допуски на розміри заготовок залежать від багатьох факторів: матеріалу заготовки, її конфігурації, розмірів, типу і способу виготовлення; висоти мікронерівностей, шо залишилася від попередньої обробки; товщини дефектного поверхневого шару; сумарного значення просторових відхилень; похибки установки заготовок при виконанні операцій.

Практично припуск перерозподіляють між попередньою й остаточною чи чорновою і чистовою, обробками. Рекомендується на чорнову обробку залишати до 60 % сумарного припуску, а на чистову — до 40 % чи припускають 45 % — на чорнову обробку, ЗО % — на напівчистову і 25 % — на чистову обробку. Припуски задають з врахуванням термічної обробки, результатом якої може бути деформація деталей.

Правильний вибір характеристик абразивного інструмента і режимів шліфування визначає якість і продуктивність обробки. Вибір матеріалу і марки абразивного інструмента залежить від матеріалу деталей, шо шліфуються.

У ремонтному виробництві при абразивній обробці деталей, відновлених наплавними методами, застосовують електрокорун-довий інструмент.

Нормальний електрокорупд марок 13А, 14А, 15А використовують головним чином для шліфування незагартованих сталей, а білий електрокорунд марок 22А, 23А, 24А — для загартованих вуглецевих і легованих сталей. Зв'язуюче в обох випадках — кераміка.

rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 408 409 410 411 412 413 414... 545 546 547

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Металлургия дуговой сварки: Процессы в дуге и плавление электродов
Металлургия дуговой сварки: Взаимодействие металла с газами
Дефекты сварных швов
Інженерія поверхні: Підручник
Соединение металлов в твердой фазе
Холодная сварка труб
Высокочастотная сварка металлов

rss
Карта