Інженерія поверхні: Підручник






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Інженерія поверхні: Підручник

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 398 399 400 401 402 403 404... 545 546 547
 

Таблиця 5.13. Хімічний склад плавлених флюсів

Залежно від способу грануляції вони мають різну форму частинок. Найбільш високі вимоги ставляться до форми і розмірів частинок порошків для плазмового наплавлення (сферична форма частинок та розміри 70—200 мкм).

Плавлені та керамічні флюси наведені в табл. 5.13, 5.14. Високоактивні флюси АН-348-А і АН-60 з великим вмістом 5і02 і МпО рекомендуються для наплавлення маловуглецевих і низь-колегованих сталей. Ці флюси забезпечують добре формування наплавленого валика, малу схильність до утворення пор і нормальну відокремлюваність шлакової кірки. Пемзоподібний флюс АН-60 придатний також для наплавлення електродною стрічкою та багатоелектродного наплавлення. Активний безмарганцевий флюс АН-26 застосовують переважно для наплавлення легованих та високолегованих сталей. Для цього флюсу характерні відмінне формування наплавленого валика і дуже мала схильність до пор. Добрі властивості виявив при наплавленні низько- та середньо-легованих сталей низькокремнистий флюс АН-20. Він забезпечує досить задовільне формування наплавленої поверхні і легку відокремлюваність шлакової кірки.

Флюси АН-72 і АН-90 застосовують при електродуговому наплавленні легованих і високолегованих сталей та сплавів. До позитивних якостей цих флюсів потрібно віднести відмінну відокремлюваність, добрі формувальні і рафінувальні властивості.

Сучасні керамічні флюси для наплавлення створено на маг-незіально-алюмінатній основі, вони забезпечують отримання наплавленого металу будь-якої необхідної твердості. Це досягається переважно його легуванням хромом і вуглецем крізь флюс. Середній хімічний склад флюсу, наплавленого зварювальним дротом Св-08, і твердість, що при цьому отримується, наведені в табл. 5.14.

rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 398 399 400 401 402 403 404... 545 546 547

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Металлургия дуговой сварки: Процессы в дуге и плавление электродов
Металлургия дуговой сварки: Взаимодействие металла с газами
Дефекты сварных швов
Інженерія поверхні: Підручник
Соединение металлов в твердой фазе
Холодная сварка труб
Высокочастотная сварка металлов

rss
Карта