Інженерія поверхні: Підручник






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Інженерія поверхні: Підручник

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 238 239 240 241 242 243 244... 545 546 547
 

2)різні теплофізичні властивості матеріалів покригтя й основи створюють складну картину поширення теплових потоків;

3)природа фізико-хімічних явиш у зоні контакту інструмента й покриття, що обробляється, пов'язана з особливостями шаруватої будови матеріалу покриття і його структур (наявністю оксидних включень, слабкістю міжчастинкових зв'язків), відрізняється від такої при обробці компактних однорідних матеріалів.

При виборі методу й режимів обробки різанням покриттів важливо оцінити її можливий вплив не тільки на властивості матеріалу покриття і поверхневих шарів основи, а й на міцність зчеплення покриття з основою.

Специфіка обробки газотермічних покригтів різанням пов'язана з їх структурою. Необхідно забезпечити зрізування частинок без виривання їх з покриття, вилучити пошкодження (подряпини) оброблюваної поверхні вирваними частинками. При оцінці шорсткості обробленої поверхні враховують вплив пористості покриттів. Іноді на базовій довжині, на якій контролюється шорсткість поверхні, розміщено кілька пор. Це спотворює оцінку параметрів шорсткості обробленої поверхні. В окремих випадках може знадобитися спеціальна обробка покриттів для "заліковування" пор.

Точенням звичайно обробляють газотермічні покриття з металів. При напиленні рекомендується забезпечити заповнення не тільки виточки, підготовленої під покриття, а й ділянок, що межують з нею та суміжних поверхонь. Слід використовувати переважно різці з твердого сплаву.

Шліфування застосовують для обробки багатьох видів газотермічних покриттів. При правильно вибраному режимі шліфування напруження, що виникає в покритті, підкладці та на межі їх поділу, значно менше, ніж при інших способах механічної обробки.

При обробці покриттів, напилених зі сталі з вмістом вуглецю 0,7 % і більше, деталі шліфуються без попередньої токарської обробки. Найбільші труднощі при шліфуванні газотермічних покриттів пов'язані з швидким "засаленням" шліфувальних кругів. Для підвищення якості обробленої поверхні вибирають шліфувальні круги з нормального електрокорунду, із зернистістю 36— 46, на керамічному зв'язнику.

Режим шліфування газотермічних покриттів без використання охолодної рідини залежить від складу покриття: при шліфуванні покриттів із танталу й вольфраму, сплавів CoNiCrBSi, NiCrBSi, оксидів А1203, ТіО,, Сг203, А1203-2,5ТІ02, ZrOz-5CaO, ZrMg03, ZrSi04, ZrCa03, ВаТі03, тугоплавкої сполуки Сг3С2,

rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 238 239 240 241 242 243 244... 545 546 547

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Металлургия дуговой сварки: Процессы в дуге и плавление электродов
Металлургия дуговой сварки: Взаимодействие металла с газами
Дефекты сварных швов
Інженерія поверхні: Підручник
Соединение металлов в твердой фазе
Холодная сварка труб
Высокочастотная сварка металлов

rss
Карта