Інженерія поверхні: Підручник






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Інженерія поверхні: Підручник

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 191 192 193 194 195 196 197... 545 546 547
 

мальною щільністю. Для одержання покриття з деякою пористістю чи зі сплавів, що самофлюсуються з подальшим оплавленням, неорганічне зв'язуюче не додають, тому існує два види шнура.

Після вирішення технологічної проблеми промислового формування шнура в оболонці були досліджені фізичні і хімічні властивості шнурів і покриттів вимірюванням їх щільності, пористості, проникності, твердості і т.п. Установлено, що отримані покриття за якістю не уступають покриттям, виготовленим іншими методами напилення. Хімічний аналіз складу вуглецю в напилених покриттях показав, що в покриттях зі шнурів кількість його буде такого ж порядку, шо й у напилених зі стержнів. При заміні ацетилену воднем установлено, шо вуглець у покриттях зв'язаний із згорянням ацетилену в процесі їх напилювання.

Застосування для напилення матеріалів у вигляді шнура діаметром від 1,5 до 6,35 мм, довжиною приблизно 15 м, намотаного на бобіни, забезпечує при газополуменевому напиленні покриттів такі переваги: високу чистоту покриттів; вилучення недоліків стержневого методу (дефекти на початку і кінці стержня); задану точність діаметра шнура; високий коефіцієнт використання матеріалу; повну автоматизацію процесу напилення з припиненням і поновленням подачі шнура; усунення зношування деталей пальника.

Такий спосіб подачі матеріалів при газополуменевому напиленні покриттів із порошків відкриває широкі перспективи при напиленні нових неорганічних матеріалів.

Використання оксидів і інших матеріалів, що широко застосовуються для газополуменевого напилення в різних галузях промисловості, сприяло виробництву шнурів "Сфекорд" (табл. 3.30). Перелічені в таблиці матеріали дозволяють одержати покриття з цілою низкою властивостей, характерних лише для шнурових покриттів. Виготовляються також і інші матеріали зі спеціальними властивостями, вони не наведені в табл. 3.30.

Оксид алюмінію білий. Твердість такого покриття становить 1195 НУ, температура плавлення матеріалу 2320 К. Покриття є прекрасним діелектриком, не схильним до корозії.

Оксид алюмінію блакитний із додаванням оксиду титану. Твердість покриття дещо нижча, ніж з білого корунду, температура плавлення — 2320 К. Покриття стійке до корозії й абразивного впливу, а також до зношування в умовах тертя при високих температурах.

rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 191 192 193 194 195 196 197... 545 546 547

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Металлургия дуговой сварки: Процессы в дуге и плавление электродов
Металлургия дуговой сварки: Взаимодействие металла с газами
Дефекты сварных швов
Інженерія поверхні: Підручник
Соединение металлов в твердой фазе
Холодная сварка труб
Высокочастотная сварка металлов

rss
Карта