Інженерія поверхні: Підручник






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Інженерія поверхні: Підручник

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 190 191 192 193 194 195 196... 545 546 547
 

Недоліками стержнів є значне зношування механізму подачі через високу твердість матеріалу стержня, наявність різнотов-щинності га нелінійності стержня, а також обмеженість за довжиною, що викликає вимушені перерви в процесі напилення.

Гнучкі шнури. Гнучкий шнур являє собою деякою мірою розвиток стержневого матеріалу з усуненням його основних недоліків.

Технологія й устаткування для гнучкого шнура розроблені французькою фірмою "СФЕК". Сам процес виготовлення гнучкого шнура складається з таких операцій:

•готування суміші порошків для заповнення оболонки шнура з добавкою невеликої кількості органічного зв'язуючого;

•спільна екструзія порошкової суміші і матеріалу оболонки з формуванням гнучкого шнура.

При розробці шнура було дотримано таких вимог: визначено мінімальну кількість зв'язуючого стосовно порошку; оптимізова-по форму і гранулометричний склад частинок порошку; забезпечено зчеплення між частинками в шнурі після видалення органічного зв'язуючого до моменту плавлення.

Перша вимога забезпечується при виробництві шнура. Порошок перемішується з мінімально необхідною кількістю органічного зв'язуючого, потім отриманий шнур покривається тонкою оболонкою з органічної плівки. Ця плівка забезпечує достатню гнучкість і механічну міцність шнура. Вона миттєво згоряє в полум'ї і не залишає на поверхні виробу осаду продуктів розпаду. Завдяки пластичній оболонці немає контакту деталей механізму подачі пістолета з абразивним матеріалом, а отже, і їх зношування.

Важливим є виконання і другої вимоги. Дуже дрібні частинки звичайно з'єднують великою кількістю зв'язок, що робить шнур твердим і щільним. При надходженні шнура в полум'я миттєве усунення зв'язуючого викликає його подрібнення, формується крупнозернисте покриття низької якості. Тому потрібно забезпечити необхідну щільність шнура і гранулометричний склад частинок порошку.

Третя вимога пов'язана з тим, що в шнурі з тугоплавкого неорганічного матеріалу при швидкому усуненні органічного зв'язування залишається дуже тендітний "кістяк" із порошку, нсрозплавлені частинки підхоплюються струменем повітря і наносяться на поверхню виробу. Тому було знайдено неорганічне зв'язуюче, що забезпечує зчеплення частинок до їх повного плавлення і, як наслідок, одержання покриттів із макси-

rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 190 191 192 193 194 195 196... 545 546 547

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Металлургия дуговой сварки: Процессы в дуге и плавление электродов
Металлургия дуговой сварки: Взаимодействие металла с газами
Дефекты сварных швов
Інженерія поверхні: Підручник
Соединение металлов в твердой фазе
Холодная сварка труб
Высокочастотная сварка металлов

rss
Карта