Інженерія поверхні: Підручник






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Інженерія поверхні: Підручник

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 182 183 184 185 186 187 188... 545 546 547
 

Рис. 3.61. Типові перерізи порошкових дротів:

/ — металева стрічка; 2 — порошок

Ступінь заповнення внутрішнього об'єму порошком становить звичайно 20—25 %. Введення порошкових дротів у технологію ГТНП дозволило значно розширити масштаби застосування дротяних методів напилення (електродугового і газополуменевого) у зв'язку з появою можливості розробляти нові види покриттів із розширеними і поліпшеними функціональними влас-

Використання як наповнювачів карбідів (вольфраму, хрому) привело до підвищення твердості і зносостійкості покриттів, додавання алюмінію підвищили їх жаростійкість, введення твердих мастил (графіту, фтористого кальцію і т.п.) знизило коефіцієнт тертя, застосування боровмісних наповнювачів дозволило одержувати покриття з аморфізованою структурою.

Приклади складів дротів для ГТНП суцільного перерізу з чистих металів, сплавів, порошкових дротів і дротів для нанесення покриттів з аморфною структурою наведені в табл. 3.25— 3.28.

Основні марки дротів суцільного перерізу, які випускаються для зварювання і наплавлення в країнах СНД, і можуть бути рекомендовані як матеріали для ГТНП, наведені в табл. 3.29.

Сталевий дріт був одним із перших матеріалів для напилення. Він використовується для нанесення зносостійкого та корозійностійкого покриття. Зносостійкість забезпечується при використанні дроту з вуглецевої, низько- та високолегованої сталі, а корозійна стійкість — з мартенситних та аустенітних сталей.

Мартенситну структуру отримують при швидкому охолодженні покриття системи Бе—С, що знаходиться в аустенітному або аустенітно-феритному стані. При цьому високовуглецеві сталі набувають значної корозійної стійкості.

rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 182 183 184 185 186 187 188... 545 546 547

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Металлургия дуговой сварки: Процессы в дуге и плавление электродов
Металлургия дуговой сварки: Взаимодействие металла с газами
Дефекты сварных швов
Інженерія поверхні: Підручник
Соединение металлов в твердой фазе
Холодная сварка труб
Высокочастотная сварка металлов

rss
Карта