Інженерія поверхні: Підручник






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Інженерія поверхні: Підручник

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 159 160 161 162 163 164 165... 545 546 547
 

насосів. Між камерою та блоком насосів встановлено масляний фільтр. Установка має два джерела живлення, два блоки автономного охолодження та фреоновий холодильник, два двобун-керних живильника порошку з шафами керування, два пульти керування, блок газопідготовки, блок контролю, дві шафи керування, стійку керування маніпулятором та камери сухого і мокрого очищення аерозолів.

Після встановлення виробів на чотирипозиційний стіл робота установки відбувається в автоматичному режимі: закриваються двері вакуумної камери, вмикається блок вакуумних насосів та відбувається вакуумування камери до 6,45 Па (5 ■ 10"2 мм рт. ст.), потім напускається інертний газ до тиску 5—20 мм рт. ст. При цьому тиску з використанням джерела живлення УПС-301 відбувається іонне очищення деталі. При нанесенні покриття з активних матеріалів перед іонним очищенням згідно з програмою проводиться багаторазова продувка камери інертним газом.

Після очищення деталь нагрівається до потрібної температури, підвищується тиск напуском інертного газу до 6,45 • 103— 19,9 • 103 Па (50—150 мм рт. ст.) і проводиться напилення з використанням джерела живлення ВПН-630.

Плазмоутворювальними газами можуть бути аргон, азот, гелій, водень.

Бункери живильників порошку мають нагрівальні пристрої, які підготовляють порошок перед напиленням та підтримують необхідну температуру.

Після напилення тиск знову знижується до 6,45 • 102— 2,58 ■ 103 Па (5—20 мм рт. ст.) та проводиться термообробка напиленого шару.

Для нанесення покриття з великою міцністю зчеплення та пористістю, меншою, ніж 1 %, на деталі складної форми створено програмований комплекс УН-130 УХЛ4 "КВАРТ" для плазмового напилення в динамічному вакуумі.

Комплекс складається з п'яти основних модулів: вакуумного, плазмового, внутрішньокамерного устаткування, допоміжного обладнання та системи програмного керування.

Вакуумний модуль здійснює відкачування газів із вакуумної камери до 7 Па, подачу інертного газу та підтримання його тиску в межах, які вимагаються технологічним процесом, очищення газів від дисперсних частинок перед форвакуумною станцією.

Плазмовий модуль забезпечує необхідну подачу робочих газів при очищенні деталей перенесеним розрядом, напиленні та термообробці, а також порошкових матеріалів при напиленні.

rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 159 160 161 162 163 164 165... 545 546 547

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Металлургия дуговой сварки: Процессы в дуге и плавление электродов
Металлургия дуговой сварки: Взаимодействие металла с газами
Дефекты сварных швов
Інженерія поверхні: Підручник
Соединение металлов в твердой фазе
Холодная сварка труб
Высокочастотная сварка металлов

rss
Карта