Інженерія поверхні: Підручник






Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу Інженерія поверхні: Підручник

Если Вы являетесь автором данной книги и её распространение ущемляет Ваши авторские права или если Вы хотите внести изменения в данный документ или опубликовать новую книгу свяжитесь с нами по по .



Страницы: 1 2 3... 135 136 137 138 139 140 141... 545 546 547
 

Рис. 3.40. Схема пальника "Могул У-9":

/ — соплова частина пальника; 2 — бункер живильника; 3 — вентиль регулювання обтискного повітря; 4— загальний вентиль регулювання горючої суміші; 5 — штуцер обтискного повітря; б — запобіжний затвор; 7 — фіксатор сопла; 8 — вентиль регулювання подачі порошку; 9 — ручка пальника; 10 — штуцер окиснювального газу; // — штуцер горючого газу; 12 — механізм перекриття подачі порошку; 13 — сопла виходу горючої суміші; 14 — кільцевий отвір обтискного повітря; 15 — отвір для витікання порошку; 16 — пристрій для закріплення пал'ьника на верстаті

му утворена газова суміш крізь канали в корпусі потрапляє в ба-гатосопловий мундштук, де на зрізі відбувається горіння. Всередині мундштука знаходиться отвір 15 для подачі порошку в потік продуктів згоряння суміші.

У штуцер 5 подається стиснуте повітря, після цього загальний потік ділиться на два потоки. Перший потік регулюється за допомогою вентиля 8 і служить для транспортування порошку. Другий потік, який керується вентилем 3, призначений для обтискування повітрям двофазного потоку крізь кільцевий отвір 14 у соплі.

Пальник "Могул У-9" має кілька модифікацій зі швидкозмінним та постійним бункером для порошку, який монтується на пальнику або з окремою місткістю для порошку та може комплектуватися різними прискорювальними насадками.

Для дротяного газополуменевого напилення використовують пальники пістолетного типу з приводом від повітряної турбінки (рис. 3.41).

Газовий металізатор МГИ-4 (рис. 3.42) призначений для газополуменевого нанесення покриття з дротяних металевих матеріалів, таких, як цинк, алюміній, мідь, сталь, бронза тощо.

rss
Карта
 






Страницы: 1 2 3... 135 136 137 138 139 140 141... 545 546 547

Внимание! эта страница распознана автоматически, поэтому мы не гарантируем, что она не содержит ошибок. Для того, чтобы увидеть оригинал, Вам необходимо скачать книгу


Металлургия дуговой сварки: Процессы в дуге и плавление электродов
Металлургия дуговой сварки: Взаимодействие металла с газами
Дефекты сварных швов
Інженерія поверхні: Підручник
Соединение металлов в твердой фазе
Холодная сварка труб
Высокочастотная сварка металлов

rss
Карта