Теорія зварювальних процесів. Дослідження фізико-хімічних і металургійних процесів та здатності металів до зварювання

  • warning: fopen(/home/zpuainfo/public_html/svarka/svarka-lib.com/myprint/title/179.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /var/www/svarka/data/www/svarka-lib.com/themes/eugens-web-6/node.tpl.php on line 82.
  • warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/www/svarka/data/www/svarka-lib.com/themes/eugens-web-6/node.tpl.php on line 83.
  • warning: file_put_contents(/home/zpuainfo/public_html/svarka/svarka-lib.com/myprint/title/179.txt) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /var/www/svarka/data/www/svarka-lib.com/themes/eugens-web-6/node.tpl.php on line 85.
Квасницький В.В. Теорія зварювальних процесів. Дослідження фізико-хімічних і металургійних процесів та здатності металів до зварювання: Навчальний посібник. - Миколаїв: УДМТУ, 2002 - 181 с.

Квасницький В.В. Теорія зварювальних процесів. Дослідження фізико-хімічних і металургійних процесів та здатності металів до зварювання: Навчальний посібник. - Миколаїв: УДМТУ, 2002 - 181 с.

До посібника входять роботи, які знайомлять студентів зі складними фізико-хімічними та металургійними процесами, показують вплив на них окремих факторів при зварюванні і споріднених процесах, дають змогу оцінити здатність металів до зварювання.
Посібник укладено відповідно до програми курсу "Теорія зварювальних процесів" і призначено для студентів спеціальностей "Технологія та устаткування зварювання" і "Кораблі та океанотехніка" кораблебудівних вузів та факультетів і буде корисним для інженерів зварювального виробництва та аспірантів.

Листать книгу
Листать
Страницы: 1 2 3 4 5... 179 180 181 182 183Скачать книгуРазмер
К сожалению, книга еще не загружена на сайт, это будет сделано очень скоро, зайдите пожалуйста через некоторое время.Приобрести книгу
По вопросу приобретения данной книги обращайтесь на .


rss
Карта