Транспортерна стрічка

Опубликовано: 06.06.2017

видео транспортерна стрічка

На Харківщині виробляють бронежилети

Однією з найважливіших черт транспортерних стрічок є маслобензостійкість. Під цим терміном розуміється здатність стрічок тривалий час транспортувати вантажі, що включають рідкі мінеральні масла, маслянисті продукти, або «чисті масла» (зазвичай брикетовані) з мінімальним набуханням обкладок і бортів. У деяких випадках крім стійкості до масел потрібно і теплостійкість. Наприклад, при укладанні гарячого асфальту машинами з конвеєром.

Слід пам'ятати, що маслобензостойкая транспортерна стрічка менш зносостійка, ніж стрічка загального призначення, оскільки міцність її обкладальних гум набагато нижче. Як правило, обкладувальні гуми підбираються для кожного виду масел (розчинників і т.п. ), так як випробування в стандартних розчинах (суміш изооктана з толуолом) не завжди гарантують надійну боту стрічок в конкретних умовах.

Надійність маслобензостойких стрічок визначається досить швидко - в перші 3-4 дні експлуатації (швидкість набухання гум максимальна на початковому етапі, а потім різко падає). Вважається найбільш стійкими до «масляним середах» - транспортерна стрічка з використанням обкладок з ПВХ.


Картоплесаджалка Дикий Вепр в роботі.


Автомат для пакування торфу


Ультразвуковая сварка
Износостойкость конструкционных материалов и деталей машин
Точечная и роликовая электросварка легированных сталей и сплавов
Справочная книга сварщика
Технология электрической сварки плавлением
Сварочные материалы
Сварка взрывом в металлургии

rss